TEKNİK BİLGİLER

01 JENERATÖR Sistemleri

MiaPort Consept’de kimse karanlıkta kalmayacak. Projemizde; tüm daireleri ve ortak alanları %100 karşılayacak güçte jeneratör sistemi bulunmaktadır.

02 Su Depoları

A-B-C Bloklar için Zemin Katta 30 Tonluk Paslanmaz Krom Modüler Su Deposu Olacaktır.

03 Sosyal Aktiviteler

MiaPort Consept’de; Kendinizi çok ÖZEL Hissettirecek Bir Çok Aktivite Bulunuyor. Kapalı Havuz,Fitness Center,Hamam,Sauna,İkram Alanı,Basketbol, Voleybol Sahası Ve tenis kortu Dinlenme alanları,Kamelyalar,Yürüyüş Parkurları,Açık Çocuk Oyun Alanları

04 Daire İçi Özellikler

Kendinizi Çok ÖZEL Hissettirecek Daire İç Detaylarında Özel tasarım Mutfak ve Banyo Dolapları, Daire Girişlerinde Vestiyer Dolapları,Zemin Lamine Parke, Ses Yalıtımlı Duvarlar,Ankastre Mutfak,Birinci Sınıf Ahşap Çelik Kapılar, Birinci Sınıf Seramik Zemin ve Duvar Kaplamaları,Birinci Sınıf Klozet, Lavoba ve Rezervuar Sistemleri.

05 İNŞAAT İnşaat

MiaPort Concept Projemizin Tasarım Hesaplarında, Ülkemizde Yürürlükte Olan Türk Standartlarına ve Son Deprem Yönetmeliği’ne Uygun Olmasının Yanı Sıra, Arazinin Yeraltı Zemin Haritası Çıkartılıp Temel Sistemi Oluşturulmuştur. Betonarme Taşıyıcı Sistemin Beton Sınıfı, Statik Projesinde Belirlenen Sınıfa Uygun Olarak Yapılacaktır. Blokların Dış Cephesinde; Projeye Uygun ISI Yalıtımı ve Kısmi Cephe Kaplaması Yapılacaktır. Doğramalar; PVC doğrama, camlar; ısı kontrol kaplamalı Çift Cam Olacaktır. Pencerelerin Açılır Kanatları Çift Açılır Olacaktır.

06 ELEKTİRİK Elektirik

Merkezi Jeneratör Üniteleri ile Projesine Uygun Enerjiyi Sağlayacak %100 Kapasitede Jeneratör Sistemi Tesis Edilecektir. Sistem, Elektrik Kesintisi Olduğunda Otomatik Olarak Devreye Girecektir. Ayrıca Ortak Alanlar, Hareket Detektörü Kontrollü Armatürler İle Aydınlatılacaktır. Elektrik Tesisatında Kullanılacak Anahtar ve Prizler TSE ve/veya CE Standartlarına Uygun, 1.Sınıf Malzeme Olarak seçilecektir. Dairelerde; Hayat Koruma Amaçlı Kaçak Akım Koruma Röleleri Kullanılacaktır.

07 AKILLI EV SİSTEMLERİ Akıllı Ev Sistemleri

AUDİO Marka Veya Muadili Akıllı ev Sistemi Kurulacaktır. Sistem İçinde; Duman Dedektörü, Gaz Dedektörü, Su Dedektörü, Manyetik kontak, Gaz Açma-Kapama, Su Açma-Kapama, Kombi Açma Kapama Aktif Olacaktır.Daire Girişlerinde Şifreli Güvenlik Sistemi Olacaktır. Kat Maliklerinin İstemesi Durumunda Firma İle Görüşmelerini Sağlayıp Akıllı Ev Sisteminin Tamamını Aradaki Fiyat Farkını Ödeyerek Entekre Edilebilir.

08 ISITMA Isıtma

Bloklarda Merkezi Isıtma Sistemi Kullanılacak, ‘ISI PAY ÖLÇER’ ile Bireysel Kullanıma Olanağı Sağlanacaktır. Dairelerde İse Panel Radyatörler Kullanılacaktır.

09 SOĞUTMA Soğutma

Dairelerde; Salon'da Split Klima Olacaktır Bununla Beraber Ebeveyn Yatak Odalarına Split Klima Tesisatı (bakır borulama) Çekilecektir. Salon İçin Dış Ünite Montajı Yapılacaktır.

10 YANGIN Yangın

Projesine ve Yangın Yönetmeliğine Uygun Olarak, Dairelerde, Ortak Alanlarda ve Otoparklarda Yangın Söndürme (sprinkler) Sistemi, Kat Hollerinde İse Yangın Dolapları ve İtfaiye Su Alma Ağızları Tesis Edilecektir. Projesine ve Yangın Yönetmeliğine Uygun Olarak Dijital Adresli Yangın Algılama ve İhbar Sistemi Kurulacaktır.

11 GÜVENLİK Güvenlik

24 Saat Site Güvenliğinin Yanında.Projesine Uygun Olarak Renkli Görüntülü İnterkom Sistemi Kurulacaktır. Daireler; Blok Girişi ve Site Giriş Kapısı ile Sesli ve Görüntülü İletişim Kurabilecektir

12 OTOPARK Otopark

Her Bağımsız Bölüm İçin 1 Adet Kapalı Otopark Yeri Tesis Edilecektir.

13 PEYZAJ Peyzaj

Bahçede Projesine Uygun Olarak Peyzaj İmalatları Yapılacaktır. Yaya Yollarının Altyapıları, Kanalizasyon, Drenaj Sistemleri ve Bahçe-Teras İzolasyonları Projesine Uygun Olarak Yapılacaktır.

14 DAİRE İÇLERİ Daire İçleri

Projesine Uygun Olarak; Özel Tasarım Mutfak ve Banyo Dolapları,Daire Girişlerinde Vestiyer dolapları, Zemin Lamine Parke,Ses Yalıtımlı Duvarlar,Ankastre Mutfak, Birinci Sınıf Ahşap ve Çelik Kapılar, Birinci Sınıf Seramik Zemin ve Duvar Kaplamaları, Birinci Sınıf Klozet, Lavoba ve Rezervuar Sistemleri.Yapılacaktır.

Aşağı Kaydırın