PROJE AVANTAJLARI DETAYLI BİLGİ
Aşağı Kaydırın

Miaport Concept'in

En Büyük

AVANTAJI

MiaPort Concept’ in en büyük avantajı, bölgenin en iyi lokasyonlarından birisine sahip olmasıdır.
Yeni İstanbul Havalimanı kavşağının yanı başında, Havalimanı yeni yolu – Hadımköy – Arnavutköy çevre yolu ayrımında yer almaktadır. Bölgede ulaşım olarak daha iyi bir lokasyon bulunmamaktadır. Sitenin önünden ve arkasından toplu konut araçları ve Havalimanı servisleri geçmektedir. Yeni belediye ve kaymakamlık binasına çok yakın olmasıyla beraber Belediye binasının önünde bulunan Taşoluk Metro İstasyonuna yürüme mesafesindedir...

Havalimanı ve

Çevre Yolu Ulaşımı

Bunlarla birlikte ilçenin merkezine girmeden Havalimanı ve çevre yolundan direk olmak üzere hiçbir yere uğramadan ulaşım sağlanacaktır. Arnavutköy’ de kapalı yüzme havuzu, tenis kortu, profesyonel spor salonu, hamamı ve saunası ile bölgede tek projedir. Spor alanında bulunan yürüyüş parkuru, açık spor alanları, çocuk parkı, oturma alanları olarak da bölgede en büyük sosyal alana sahip bir proje olacaktır
Hava yolu çalışanlarının yaşam standartlarına ve sosyal olanaklarına fazlasıyla sahip bir konsept oluşturulacaktır. Müteahhit firma bölgenin en köklü ve en büyük inşaat firması olması ile birlikte proje arsasının da mülk sahibidir. Yeni Havalimanı bölgesi Arnavutköy’ ün en prestijli ve en iyi projesi üretilecektir.

Sizin İçin

BÜYÜK AVANTAJLAR

MiaPort Concept’de Ön lansman süresi içerisinde projede şerefiye farkı uygulanmayacak olup ilk tercih sahibi müşterilerimiz için büyük bir avantajlar sağlanacaktır
Projemiz bir sendika veya kooperatif ürünü olmayıp tamamen Hava yolu çalışanlarına özel olarak dizayn edilmiş birçok projede bulunan eksikliğin aksine artılarıyla ön plana çıkacak butik bir proje olacaktır. Dolayısıyla toplu konut ve standart konut üretimi mantığının aksine kullanılacak her ürün ve her alan detayına kadar ince düşünülerek inşa edilecektir.

TİCARİ ALAN ve

MAĞAZALAR

MiaPort Concept'de yer alacak olan ticari alan ve mağazalar kısmında bölgede bulunmayan sitede yaşayacak olan konut sahiplerinin ihtiyacına yönelik marka ve kuruluşların faaliyette bulunması sağlanacaktır.( Migros, carefour, simit sarayı, kahve dünyası Vb. )

Bunlarla beraber MiaPort Concept’in teknik şart namesinde ikame, benzer ve muadil gibi kelimeler kullanılmayacak olup dairelerde net ’ lerimiz sözleşmede yer alan kullanılacak ürünler net bir şekilde ifade edilecek ve oluşturulacaktır.

TAM DONANIMLI

AMERİKAN MUTFAKLARI

Projeyi geliştiren ÇAĞLAYAN İNŞAAT A.Ş daha önceki oluşturduğu proje ve satış bazlı konut tecrübelerine dayanarak birçok büyük projelerin eksik tarafları  MiaPort Concept ’te olmayacaktır. Bölgenin en prestij projesi haline getirecektir..

Projelerde Amerikan mutfaklı dairelerin davlumbaz ya da aspiratörden kaynaklı havalandırma çıkışı probleminin çok sıklıkta duymaktayız. Miaport Concept ‘te gerekli tedbirler alınımışolmakla beraber Havalandırma boşlukları mutfak ve banyoda olmak üzere koku ve dumanı ortadan kaldıracak şekilde oluşturulacaktır.
Daire küçük büyük farketmeden her bir daireye ekstra depo alanı sağlanması planlanmaktadır.
Net m²’ leri birçok projede fazla gösterilenin aksine kolonlar hariç içten içe kullanım alanı olarak hesaplanmıştır ve gerçek değerleri yansıtacaktır.
3.000 m² kapalı ortak kullanım alanı olmasına karşılık brüt alan farkı %40 olarak net m² üzerinden sabitlenmiştir.

TÜM DAİRELERDE

AKILLI EV SİSTEMLERİ

Tüm daireler akıllı ev sistemine sahip olacaktır. Sistem standart paket olup opsiyonel seçeneklerle isteğe bağlı arttırılabilecek şekilde oluşturulmuştur.
Bahçe katlarında özel veranda alanları olmak üzere kendi bahçe kullanımı daire sahiplerine ait olacaktır.
MiaPort Concept bölgenin yapısından uzak izole bir yaşama sahip olacak az daire sayısıyla kalabalıktan uzak ve sosyal alanların kullanım alanları çok rahat olacaktır.